Ferie zimowe we Wschowie - tydzień pierwszy - Bibliotekarz Lubuski

Ferie zimowe we Wschowie - tydzień pierwszy

altBiblioteka Publiczna we Wschowie na czas ferii zimowych zorganizowała dwa cykle spotkań dla dzieci. Pierwszy tydzień upłynął pod hasłem „Kocie historie”. Najmłodsi przybyli do biblioteki na zajęcia, podczas których słuchali ciekawych opowiadań o kotach, wykonywali prace plastyczne tematycznie związane z tymi sympatycznymi zwierzakami i wspólnie się bawili. Po zajęciach dzieci grały w gry planszowe, dwa razy w tygodniu miały też możliwość obejrzenia filmów wyświetlanych w technologii 3D. Ponadto codziennie od rana wszyscy chętni mogli usiąść przy komputerach lub pograć na PlayStation. Atrakcją dla najmłodszych dzieci była podłoga interaktywna, z której maluchy z radością korzystały. Więcej zdjęć z zajęć dostępnych jest na naszym facebooku. Przed nami jeszcze drugi tydzień ferii, podczas którego dzieci będą miały możliwość poznać „Wróbelkowe opowieści”.
Ilona Ratajczak