Kochanym Mamom w dniu ich święta - Bibliotekarz Lubuski

Kochanym Mamom w dniu ich święta

altDzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Kojarzy się ono z ciepłem, miłością i matczyną troską o swoje dzieci. Jest to też taki dzień, w którym możemy za to wszystko podziękować naszym mamom. Z inicjatywy Filii bibliotecznej i Filii SP w Długiem właśnie w tym dniu dzieci z kl. II zaprosiły swoje mamy na uroczyste spotkanie. Z dużym zaangażowaniem zaprezentowały program artystyczny. Była recytacja wierszy, piosenki, kabaretowa wersja „Zielonego Kapturka”, a po części artystycznej uściskały swoje mamusie, złożyły serdeczne życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane kwiatki. Przy słodkim poczęstunku i wspólnych zabawach uroczystość dobiegła końca. Z pewnością był to dzień pełen wzruszeń, wrażeń i radości.
Jadwiga Matoga