Dla każdego coś specjalnego. Odjazdowy bibliotekarz - edycja 6. - Bibliotekarz Lubuski

Dla każdego coś specjalnego. Odjazdowy bibliotekarz - edycja 6.

altOdjazdowy Bibliotekarz to akcja bibliotekarzy z całej Polski. W tym roku odbyła się  6. edycja tego przedsięwzięcia. Odjazdowi wyruszyli 24 maja, każda grupa spod biblioteki danej miejscowości. Miejscem docelowym w tym roku był Grabik. Zbiórka zaplanowana była na godz. 16:00 w gospodarstwie państwa Femlak. Wszyscy dojechali na czas, a tam czekało wiele atrakcji: ognisko, napoje, kiełbaski, kaszanka, zabawy, konkursy... czyli dla każdego coś specjalnego.
Przy zabawach sportowych śmiechu było co niemiara, ale co dobre to się kończy i trzeba wracać do domu .
Do następnego roku !!!!
W  Odjazdowym Bibliotekarzu organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną Gminy Żary z siedzibą w Bieniowie wzięlo udział 37. uczestników.
Jolanta Czaińska