Tydzień Bibliotek w PBW w Zielonej Górze - Bibliotekarz Lubuski

Tydzień Bibliotek w PBW w Zielonej Górze

BPW

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze serdecznie zaprasza w dniach 8–15 maja 2011r. do udziału w ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek, który będzie przebiegać pod hasłem „Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam - wchodzę".

W programie obchodów znajdą się:

4 - 31 maja – wystawa „Talenty dzieci i młodzieży", ( II piętro)
1 - 31 maja – akcja - Amnestia dla czytelników przetrzymujących książki
8 - 15 maja – kiermasz „Książka za złotówkę", (Wypożyczalnia PBW, I piętro)
11 maja – VIII Spotkanie metodyczno-integracyjne lubuskich nauczycieli bibliotekarzy, temat: Rok szkolny 2010/2011 – Rokiem Odkrywania Talentów, (godz. 11.00 - II piętro, sala 214)
12 maja – z cyklu Bibliotekarskie pasje – warsztaty techniki decoupage, (godz. 17.00 – II piętro, sala 214)
14 maja – II Bibliotekarski Festiwal Kulinarny „Kuchnie świata", (godz. 15.00 - II piętro, sala 214)

Imprezy odbędą się w gmachu Biblioteki, al. Wojska Polskiego 9, II piętro (wstęp wolny).
Serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja i Pracownicy PBW