Letnie podróże po najpiękniejszych miastach Polski - Bibliotekarz Lubuski

Letnie podróże po najpiękniejszych miastach Polski

dlugie_wakacje_2016

Filia Biblioteczna w Długiem i TPD działające przy Szkole Podstawowej w Wiechlicach z Filią Długiem w dniach 27 czerwca – 1 lipca 2016 r. zorganizowały zajęcia wakacyjne dla dzieci. W trakcie naszych spotkań poznawaliśmy najpiękniejsze miasta Polski, takie jak: Warszawa, Kraków, Toruń, Gdańsk, Poznań. Wiedzę o miastach dzieci poszerzały w oparciu o zajęcia literackie, prezentacje multimedialne, zajęcia plastyczne, warsztaty. W ramach zajęć ruchowo- dlugie_wakacje2_2016rekreacyjnych odbyły wycieczki po okolicy, turnieje sportowe, fotografia plenerowa, zajęcia integracyjne i przede wszystkim dużo dobrej zabawy. Na zakończenie - oczywiście wielkie grillowanie. Organizatorzy wypoczynku mają nadzieję, że był to dla dzieci mile i pożytecznie spędzony wakacyjny czas.

Jadwiga Matoga, Halina Kanyi–Maina