Zajęcia wakacyjne w Siecieborzycach - Bibliotekarz Lubuski

Zajęcia wakacyjne w Siecieborzycach

wakacje2016_siecieborzyce

Jak co roku, Filia biblioteczna w Siecieborzycach i świetlica środowiskowa TPD Szkoły Podstawowej w Wiechlicach Filia Siecieborzyce przygotowała ciekawą ofertę wakacyjną dla swoich najmłodszych czytelników. Od 27 czerwca do 1 lipca 2016 r. odbywały się słoneczne spotkania, kórych temat przewodni brzmiał: „Podróże z książką po miastach Polski". Były więc zajęcia edukacyjne, plastyczne, sportowo – rekreacyjne. Nie zabrakło także innych atrakcji: wycieczek nad staw i po zakątkach okolicy. Mali uczestnicy odwiedzili m.in. pasiekę pani Ani oraz do remizę strażacką. Taka forma wypoczynku zaspokoiła potrzeby i oczekiwania dzieci, pozwoliła na aktywne i pożyteczne spędzenie wolnego czasu.

Dorota Klimejko