Regionalny Konkurs Grantowy - Bibliotekarz Lubuski

Regionalny Konkurs Grantowy

rownac_szanse_2016_BLRegionalny Konkurs Grantowy to szansa dla Bibliotek i domów kultury na dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., a same projekty powinny być realizowane pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia 2017 roku. Uprawnione do aplikowania są organizacje pozarządowe, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki.

Konkurs ogłoszony został w ramach Programu „Równać Szanse 2016". Konkurs na terenie województwa lubuskiego organizuje Stowarzyszenie Instytut Zachodni w Poznaniu. Więcej informacji na stronie www.rownacszanse.pl
Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: (22) 826 10 16.