Odwiedzili nas bibliotekarze z Nitry - Bibliotekarz Lubuski

Odwiedzili nas bibliotekarze z Nitry

nitra_goscieW pierwszym tygodniu września zielonogórska Biblioteka Wojewódzka miała przyjemność gościć delegację kadry merytorycznej z Biblioteki Regionalnej (Krajská Knižnica Karola Kmeťka) w Nitrze (Słowacja). Wizyta została zrealizowana w ramach projektu wymiany kulturalnej bibliotekarzy Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Oddziału w Zielonej Górze, dofinansowanego przez Miasto Zielona Góra. W ramach bogatego programu, goście odwiedzili wiodące lubuskie biblioteki: Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Soli oraz Biblioteke Publiczną Miasta i Gminy we Wschowie. Pani Dyrektor, Elżbiecie Gonet oraz Pani Dyrektor, Ilonie Ratajczak serdecznie dziękujemy za miłe i merytoryczne przyjęcie.

nitra_nowa_sol_2nitra_nowa_sol_BLnitra_wschowa_2nitra_wschowa_3nitra_wschowa_BL