Misie w Siedlisku - Bibliotekarz Lubuski

Misie w Siedlisku

zabawa_mis_siedliskoMisie przyszły do biblioteki! Może nie tyle przyszły, co zostały przyniesione przez małe dzieci! Zostały zaproszone na kolejne spotkanie w Światowym Dniu Pluszowego Misia – 25 listopada. Biblioteka w Siedlisku zaproponowała najmłodszym czytelnikom ciekawą pogadankę o dużej rodzinie misiów-niedźwiedzi, a potem przyjemną zabawę. Przedstawiały swoim kolegom ulubione przytulanki, tańczyły „ze starym misiem", sprawdzały czy misie mają cztery łapy, czy może mają skrzydła? Jak są ubarwione - białe, brązowe i czarne, i dlaczego? Co jedzą i co najbardziej lubią misie?! Same miały okazję w jednej z zabaw poznać różne smaki, między innymi: miód, musztardę i keczup. Nie wszystkie nasze pociechy znają te przyprawy, ale życie ich jeszcze nauczy. Zaczynają u nas w bibliotekach poznawać i uczyć się o wszystkim co ważne w życiu! Cieszy nas zainteresowanie dzieci opowieściami o zwierzętach, które przybliżają je do książek w naszych księgozbiorach. Zapraszamy do kolejnych spotkań z książkami. Może razem z Rodzicami?

Zapraszała i bawiła się z dziećmi – Regina Wygiera, bibliotekarz z Siedliska