Kalejdoskop zawodów - Bibliotekarz Lubuski

Kalejdoskop zawodów

szprotawa_zawodMiejska Biblioteka Publiczna w Szprotawie od października organizuje spotkania młodzieży szkół gimnazjalnych z przedstawicielami różnych zawodów. Cykl spotkań podzieliliśmy na konkretne moduły. Do tej pory odbyły się cztery takie spotkania, tj: nauki ścisłe i zawody_szprotawatechniczne, dwukrotnie zawody medyczne oraz zawody mundurowe. Zaproszone osoby odpowiadają na pytania ściśle związane z wykonywaną pracą. Największym zainteresowaniem cieszy się drugi etap każdego ze spotkań, podczas którego gimnazjaliści mają możliwość indywidualnych rozmów. Przed nami kolejne moduły, w których między innymi będziemy gościć pracowników administracyjnych, budowlanych oraz ekonomistów.

Dagmara Bronk