Czytaj - maluj - pisz - Bibliotekarz Lubuski

Czytaj - maluj - pisz

maly_plakat_konkurs_czytaj_maluj_pisz-bezKlub Czytających Rodzin "Przystanek Czytankowo" oraz Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. ogłaszają konkurs plastyczno-literacki dla rodzin z Gorzowa Wlkp. i powiatu gorzowskiego pod nazwą Czytaj -maluj - pisz. Celem konkursu jest promowanie czytania, zachęcenie mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i powiatu gorzowskiego do spędzania wolnego czasu z książką oraz kreatywnego podejścia do książki i podejmowania działań twórczych z książką przez dzieci i dorosłych. Patronem honorowym konkursu jest Fundacja ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom. Zadanie konkursowe polega na wspólnym przeczytaniu tekstu (bajki, baśni, opowiadania) i zilustrowaniu go przez dziecko/dzieci oraz napisaniu recenzji przez rodzica. Zespół tworzy dwie prace na podstawie tej samej książki/tekstu dla dzieci. Prace będą przyjmowane do 15 lutego 2017 r. (włącznie).
Atrakcyjne nagrody:
- książki dla dzieci i młodzieży wydawnictwa Media Rodzina, Publicat oraz Fundacji ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom;
- voucher na aromaterapeutyczny masaż kręgosłupa dla rodzica od Fizjokliniki Gorzów;
- rodzinna sesja zdjęciowa od Limon Dagmara Bandera.
Zapraszamy do wspólnej zabawy.
Więcej szczegółów w regulaminie.

Anna Giniewska