Mały rozumek, wielkie serce - Puchatek w Dzikowicach - Bibliotekarz Lubuski

Mały rozumek, wielkie serce - Puchatek w Dzikowicach

kubus„Mały rozumek, wielkie serce" - Dzień Kubusia Puchatka w Filii bibliotecznej w Dzikowicach. Za oknem chłód i mróz, ale w Bibliotece w Dzikowicach gorąco. A to za sprawą malutkiego, naiwnego i sędziwego już misia. Mowa oczywiście o Kubusiu Puchatku, który 18 stycznia obchodzi swoje święto. Z tej okazji w Filii bibliotecznej odbyły się zajęcia literacko- plastyczne. Podczas spotkania dzieci chętnie opowiadały o tym, czym według nich jest przyjaźń nawiązując do znanych sobie przygód Kubusia. Na spotkaniu nie zabrakło również gier i zabaw. Najmłodsi wysłuchali także jednej przygód z serii "Puchatkowe zabawy". Oczywiście nie obyło się bez prac plastycznych, które zdobią naszą Bibliotekę.

Andżelika Przysiężna