PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - Bibliotekarz Lubuski

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

koledy_pastoralki_BLMimo, że święta już za nami to tegoroczny Przegląd Kolęd i Pastorałek, który odbył się 17 stycznia 2017 r. w Długiem pozwolił choć na chwilę wszystkim uczestnikom wrócić pamięcią do atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami spotkania był ZS Wiechlice Filia w Długiem i Filia Biblioteczna. Występem chóru „Lira" i powitaniem przez p. J. Matoga i p.H. Kanyi Maina rozpoczęliśmy imprezę. Do udziału w przeglądzie zgłosiło się 24 dzieci, które zaśpiewały różne kolędy. Burzę braw otrzymały maluchy z oddziałów przedszkolnych. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali dyplomy i słodki upominek. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania z rodzicami.

Jadwiga Matoga, Halina Kanyi Maina