KALEJDOSKOP ZAWODÓW - Bibliotekarz Lubuski

KALEJDOSKOP ZAWODÓW

kalejdoskop_maleCieszymy się z niesłabnącego zainteresowania spotkaniami z cyklu "Kalejdoskop zawodów" w szprotawskiej Bibliotece. Tym razem zaprosiliśmy przedstawicieli zawodów ekonomicznych. Spotkanie odbyło się 25 stycznia. Odwiedzili nas: Pani Jadwiga Nowak - Skarbnik Gminy Szprotawa, Pan Czesław Szczepanik - Dyrektor Banku PKO oraz Pani Agnieszka Budnik i Pani Arleta Pukal - nauczycielki przedmiotów ekonomicznych z Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie. Oprócz podstawowych informacji na temat w/w zawodów, uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób odróżnić fałszywy banknot od oryginału. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy!

Dagmara Bronk