Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
"SAMOSIE" – Historie z życia przedszkolaka - Bibliotekarz Lubuski

"SAMOSIE" – Historie z życia przedszkolaka

samosieKtóż z nas nie lubi bajek? Tak naprawdę, każdy posiada co najmniej jedną ulubioną, do której z przyjemnością wraca! Bajki pomagają w zrozumieniu siebie i ludzi, są skarbnicą wiedzy o otaczającym je świecie, ułatwiają w radzeniu sobie z różnymi emocjami oraz rozwijają dziecięcą wrażliwość, wyobraźnię i wzbogacają słownictwo.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu bajkę pt. „Samosie. Historie z życia przedszkolaka”, której autorką jest Pani Marzanna Ossowska, słubiczanka, nauczycielka wychowania przedszkolnego w słubickiej „Jarzębince”, współredaktorka Gazetki „Jarzębinka”. Jej codzienne spotkania i praca z najmłodszymi stały się inspiracją do napisania bajki, bo… dzieci zaskakują nas przez całe życie! Prywatnie, mama dwóch, wyjątkowych synów. W wolnych chwilach czyta książki. Lubi spacery i przejażdżki rowerowe. Zatrzymuje w kadrze piękno przyrody i architektury. Pisze wiersze i krótkie opowiadania oraz tworzy drobne elementy dekoracyjne. Krótko mówiąc, Kobieta wielu pasji! Wszystkich chętnych do poznania bajki „Samosie. Historia z życia przedszkolaka” zapraszamy do biblioteki słubickiej! Opowiadanie zaprezentowane jest na wystawie w formie kolorowych plansz przy Oddziale dla Dzieci. Pani Marzanna została wpisana do naszej Lokalnej Grupy Artystycznej! Dziękujemy i liczymy na kolejne opowiadania z życia przedszkolaków i nie tylko.

Zespół BPMiG w Słubicach