13. Forum Młodych Bibliotekarzy (online) – zgłoszenia prelegentów do 15 maja - Bibliotekarz Lubuski

13. Forum Młodych Bibliotekarzy (online) – zgłoszenia prelegentów do 15 maja

13. Forum Młodych Bibliotekarzy odbędzie się 15-17 września 2021 roku, online. Wraz z Organizatorami gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu! Propozycje prelekcji i warsztatów można zgłaszać do 15 maja 2021 r. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie 13fmb.rajska.info.

Informacje dla prelegentów i formularz zgłoszeniowy są dostępne tutaj: 13fmb.rajska.info/prelegenci/

Pytania w sprawie Forum prosimy kierować mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organizatorami wydarzania są:
Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich