Wizyta przedszkolaków w bibliotece - Bibliotekarz Lubuski

Wizyta przedszkolaków w bibliotece

13 marca 2017 r. Miejską Bibliotekę Publiczną w Gozdnicy odwiedziły dzieci z przedszkola. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Kilkoro z nich było wcześniej w Bibliotece ze swoimi rodzicami bądź starszym rodzeństwem, ale  dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek.

Spotkanie w Bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Nasi mali goście wysłuchali  bajek ,,Kot w butach” oraz ,,Kopciuszek”. Po każdej przeczytanej bajce dzieci omawiały, o czym była dana historyjka. Każdy przedszkolak wyszedł z Biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy, ale także z obietnicą, że wróci do nas,  aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.