Każdy czytać może!!! - Bibliotekarz Lubuski

Każdy czytać może!!!

Gminna Biblioteka Publiczna w Brzeźnicy zorganizowała 29 września spotkanie z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. W spotkaniu uczestniczyła klasa  Ia szkoły podstawowej – słuchacze.

Gimnazjaliści z kasy IIa i IIIa głośno  czytali fragmenty książki G. Kasdepke "Do trzech odlicz" o trudnych początkach w szkole Kacperka i jego przyborów szkolnych. książka, przy której będziecie rechotali, chichotali i łapali się za brzuchy...  - tak o niej wypowiadał się autor. Przepowiednia autora się sprawdziła! Myślę, że inicjatywa głośnego czytania przerodzi się w cykl spotkań.

Małgorzata Krumpolc