Gorzowianka nagrodzona za czytanie dzieciom! - Bibliotekarz Lubuski

Gorzowianka nagrodzona za czytanie dzieciom!

Anna Giniewska, nauczyciel bibliotekarz Biblioteki Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp., znalazła się w gronie 13 laureatów konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2016/2017. Do konkursu zakwalifikowano 73 zgłoszenia z całego kraju.

Wszystkie nadesłane prace oceniała komisja pod przewodnictwem Joanny Górskiej, dyrektora do spraw współpracy Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. Przyznano 4 nagrody i 13 wyróżnień. W poprzedniej dwóch edycjach konkursu Anna Giniewska, która od pięciu lat prowadzi w gorzowskiej bibliotece Klub Czytających Rodzin, zdobyła już wyróżnienie i nagrodę. Laureatce serdecznie gratulujemy!
Wyniki konkursu dostępne są na stronie Fundacji ABC XXI - Cała Polska czyta dzieciom:

Hanna Ciepiela