Jak oswoić komputer? - Bibliotekarz Lubuski

Jak oswoić komputer?

Komputery są bardzo przydatne, pomocne w wielu kwestiach; ułatwiają życie. Trzeba je tylko oswoić! Jak? Najlepiej poznać trochę tajników. Poćwiczyć pracę przy komputerze. Jednym słowem: zaprzyjaźnić się ze sprzętem i nową technologią. Użytkowniczkom Biblioteki w Złotniku nie grozi wykluczenie cyfrowe.

Dzięki uroczemu przewodnikowi po zawiłych scieżkach automatyzacji, czują się coraz pewniej w tym obszarze. Dwa spotkania z cyklu Oswajamy komputer można zdecydowanie uznać za owocne. Życzliwość, otwartość i przemiła atmosfera są wyznacznikami również edukacyjnego sukcesu. Jest moc w złotnickiej Bibliotece, a w użytkowniczkach - entuzjazm i niespożyta energia.

Emilia Klusek