ŚCIEŻKA OBOK DROGI. WSPOMNIENIE O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM W 100. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

słubice niepodległaBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach serdecznie zaprasza na wydarzenie artystyczne pt. ŚCIEŻKA OBOK DROGI. WSPOMNIENIE O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM W 100. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.  Na spotkaniu znana i popularna aktorka Ewa Dałkowska dokona prezentacji zaadaptowanych fragmentów książki pt. "Ścieżka obok drogi" autorstwa Kazimiery Iłłakowiczówny.

Utwór jest literackim wspomnieniem o Marszałku Józefie Piłsudskim z okresu pracy poetki w Ministerstwie Spraw Wojskowych. Wydarzenie związane jest z przypadającą na 2018 rok, setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Dopełnieniem aktorskiej prezentacji utworu będzie muzyka na żywo w wykonaniu Dominika Rosłona. Tego nie można przegapić! Zapraszamy! Termin pokazu wydarzenia w Bibliotece słubickiej: 25 października (czwartek), godz.17.00. Uwaga! Wstęp wolny. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt osobisty lub telefoniczny, tel. 95 758 2372.
Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Zapraszamy!

niepodległa


Zespół BPMiG w Słubicach