Artyści wśród książek - Bibliotekarz Lubuski

Artyści wśród książek

plakatArtyści wśród książek!
Biblioteka w Słubicach zaprasza dzieci w wieku szkolnym, w wieku od 7 do 10 lat na bezpłatne zajęcia literacko-plastyczne „Artyści wśród książek.”

Będą to inspirujące spotkania ze scrapbookingiem, cardmakingiem oraz wieloma ciekawymi technikami artystycznego wyrazu. Uczestnicy będą ciąć, malować, budować, dotykać, kleić i kreować kolorową i bardzo radosną rzeczywistość tak, aby jak najlepiej wykorzystać dziecięca wyobraźnię. Inspiracją będą książki oraz otaczający nas świat. Zajęcia artystyczne odbywać się będą w środy w godz. 16:00-17:00, według harmonogramu, co dwa tygodnie. Zapisy ruszają od 20 września 2019 r.: osobiście w Oddziale dla Dzieci, lub telefonicznie, tel. 95 758 2372. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Pierwsze spotkanie już 16 października 2019 r.

Zespół BPMiG w Słubicach