Jak przyjemnie spędzać czas w bibliotece - Bibliotekarz Lubuski

Jak przyjemnie spędzać czas w bibliotece

IMG 071120 listopada klasa I wraz w wychowawczynią panią Aliną Górską po raz kolejny odwiedziła Filię Biblioteczną w Lesznie Górnym.

Celem spotkań było zapoznanie dzieci z funkcją biblioteki publicznej oraz rozbudzenie wyobraźni i twórczego myślenia. W trakcie spotkań mieliśmy okazję poszukać znanych okładek książek. Dowiedzieliśmy się, że biblioteka wypożycza ciekawe książki, lektury, oferuje dostęp do Internetu, organizuje spotkania autorskie oraz wystawy. Miejmy nadzieję, że kolejna wizyta uczniów będzie miała miejsce z rodzicami i wtedy dzieci będą mogły nie tylko podziwiać zbiory, ale również wypożyczyć wybraną książkę.

Andżelika Przysiężna