Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Lubuskie Wawrzyny 2020 ! - Bibliotekarz Lubuski

Lubuskie Wawrzyny 2020 !

GRAFIKA 1 1Szanowni Państwo,

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zapraszają do udziału w 26. edycji konkursu Lubuski Wawrzyn Literacki, 15. edycji konkursu Lubuski Wawrzyn Naukowy oraz 7. edycji konkursu Lubuski Wawrzyn Dziennikarski.
Termin mija już w piątek w przyszłym tygodniu - 17.01.2020 (liczy się data stempla pocztowego).

 

Wawrzyn Literacki (nagroda w kategorii poezja oraz nagroda w kategorii proza) jest przeznaczony dla autora lub autorów związanych z województwem lubuskim, dawnym zielonogórskim lub dawnym gorzowskim (miejsce urodzenia bądź zamieszkania), a także autorów książek wydanych w lubuskich oficynach. W tym roku powołane zostaną dwie Kapituły do oceny książek i przyznane dwa Wawrzyny oraz nominacje i wyróżnienia. Dodatkowo, po ogłoszeniu wyników, zorganizowana zostanie wystawa wszystkich książek zgłoszonych do konkursu w holu głównym Biblioteki Wojewódzkiej w Zielonej Górze, dostępna przez kilka tygodni, aby czytelnicy zapoznali się w książkami wydanymi w 2019 zgłoszonymi do Wawrzynów. Wszystkie książki po konkursie i po wystawie trafią do zbiorów Bibliotek w Zielonej Górze i Gorzowie.

Zgłoszenia książek posiadających ISBN wydanych w 2019 roku przyjmuje główny organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, al. Wojska Polskiego 9 (II piętro – sekretariat). Warunkiem zgłoszenia książek do Lubuskiego Wawrzynu Literackiego jest dostarczenie osobiście lub pocztą 3 egzemplarzy publikacji wraz z deklaracją podpisaną przez autora. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 17 stycznia 2020 r. Prosimy o dopisek na przesyłce „Lubuskie Wawrzyny” oraz określenie kategorii konkursu.

Zapraszamy!
Więcej informacji na stronie http://www.wawrzyny.norwid.net.pl

W załączeniu Regulamin wraz z deklaracją.

Z życzeniami wszystkiego najlepszego w roku 2020,

Agnieszka Ginko
Sekretarz Lubuskiego Wawrzynu Literackiego
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 68 4532638