Zajęcia edukacyjne w bibliotece „Bezpieczne ferie”. – Filia MBP w Długiem - Bibliotekarz Lubuski

Zajęcia edukacyjne w bibliotece „Bezpieczne ferie”. – Filia MBP w Długiem

klasa 1 bf 1"Czas ferii zimowych to fajna zabawa, kto bezpiecznie się bawi, w kłopoty nie wpada".

Ferie zimowe są czasem odpoczynku, zabawy, rozwijania własnych zainteresowań, na które często brak czasu, gdy jest szkoła. Dzisiaj (22.01.) Uczniowie klasy I SP w Długiem podczas zajęć edukacyjnych ph. „Bezpieczne ferie”, dowiedzieli się w krótkiej prezentacji, jakich zasad należy przestrzegać aby czas ferii był czasem nie tylko przyjemnym ale i bezpiecznym dla naszego zdrowia i życia. W zajęciach wzięło udział 11 dzieci.

Opracowała: Renata Migas