Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/joomla/updater/updater.php on line 278
I Ogólnopolski Konkurs Małych Form Prozatorskich - Bibliotekarz Lubuski

I Ogólnopolski Konkurs Małych Form Prozatorskich

Plakat stronaInspirowani Tyrmandem - I Ogólnopolski Konkurs Małych Form Prozatorskich.

Konkurs obejmuje krótkie formy prozatorskie (opowiadania, nowele, miniatury itp.) o dowolnej tematyce i objętości do 20 stron znormalizowanych Nagrodzone teksty zostaną opublikowane w tomie zbiorowym Teksty należy nadsyłać do 30.04.2020 r. na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub pocztą tradycyjną na adres: Dział Wojewódzkiej Sieci Bibliotek, ul. Noakowskiego 14 00-666 Warszawa.

Więcej informacji w Regulaminie, dostępnym na stronie www.koszykowa.pl