Animacja czytelnicza - praktyczne przykłady pracy z książką dziecięcą - Bibliotekarz Lubuski

Animacja czytelnicza - praktyczne przykłady pracy z książką dziecięcą

dwie siostryW ciągu ostatnich dwóch lat odwiedziliśmy biblioteki we wszystkich województwach, by w ramach projektu Latająca Biblioteka Pomysłów spotkać się z niezwykle zaangażowanymi bibliotekarzami, podzielić się doświadczeniem z prowadzenia twórczych zajęć z dziećmi i sprawdzonymi pomysłami na wykorzystanie literatury w codziennej pracy z młodymi czytelnikami.

Chcielibyśmy przypomnieć Państwu materiały szkoleniowe opracowane specjalnie na potrzeby tego projektu.

Dziś zachęcamy do zapoznania się z praktycznymi wskazówkami Aleksandry Mostowskiej dotyczącymi prowadzenia warsztatów na podstawie książek dla dzieci. Poniższy skrypt zawiera aż 3 gotowe scenariusze warsztatów, z których można skorzystać podczas pracy z dziećmi.

Wydawnictwo Dwie Siostry