DWUSIOSTRZANY PROGRAM WSPARCIA #zostańwdomu - Bibliotekarz Lubuski

DWUSIOSTRZANY PROGRAM WSPARCIA #zostańwdomu

dwiesiostryDzień dobry!

Spieszymy ze wspaniałymi wieściami, że do naszej akcji DWUSIOSTRZANY PROGRAM WSPARCIA #zostańwdomu dołączyli autorzy i ilustratorzy naszych książek!

Do tej pory swoim talentem i pomysłowością wsparli nas: Maria Dek, Piotr Karski, Piotr Socha, Urszula Palusińska, Sara Olszewska, a inni artyści pracują już nad kolejnymi niespodziankami!

Wszystkie zebrane przez nas materiały: autorskie kolorowanki, karty aktywnościowe i dowcipne filmy instruktażowe, znajdziecie na stronie Wydawnictwa Dwie Siostry w codziennie aktualizowanej zakładce DO POBRANIA: https://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/materialy_do_pobrania/

Jak zwykle, zachęcamy serdecznie do dzielenia się naszymi materiałami z czytelnikami, uczniami, podopiecznymi!

Wydawnictwo Dwie Siostry