Uwaga - Odwołane Seminarium

uwagaSzanowni Państwo, drogie Koleżanki i drodzy Koledzy,
w nawiązaniu do informacji mailowych i telefonicznych, przypominamy, że seminarium dla dyrektorów i kierowników bibliotek publicznych południowej części województwa lubuskiego, spotkanie moderatorów DKK oraz posiedzenie Komisji ds. Bibliografii Ziemi Lubuskiej, planowane na 1 kwietnia 2020 roku, zostały odwołane.

 


Zachęcamy do śledzenia strony www.bibliotekarzlubuski.pl, gdzie zamieszczane są ciekawe oferty m.in. szkoleń on-line oraz profilu czasopisma na FB
https://www.facebook.com/bibliotekarzlubuski/


Polecamy ofertę akcji #NonStopNORWID : http://www.bibliotekarzlubuski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1671:ruruszamy-z-akcja-non-stop-norwid-czyli-biblioteka-w-internecie&catid=48&Itemid=71

Zapraszamy również do dzielenia się swoimi przemyśleniami, działaniami, inicjatywami w zakresie interakcji z użytkownikami. Informacje do zamieszczenia na stronie BL proszę przesyłać mailowo:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Pozostajemy w stałej dyspozycji mailowej. Zapraszamy do kontaktu. Życzymy wszystkim zdrowia i spokoju.


Zespół DBAiM