Biblioteka bliżej seniorów - Bibliotekarz Lubuski

Biblioteka bliżej seniorów

europejski_dzien_seniora_2Europejski Dzień Seniora przypomina, że ludziom starszym należy się największy szacunek i uznanie za trud, jaki wkładają w wychowanie kolejnych pokoleń. Pamiętając o tym i chcąc im podziękować, Miejska Biblioteka Publiczna w Szprotawie do obszernego programu Gminnych Obchodów XIII Lubuskiego Tygodnia dołożyła swój ph. „Biblioteka bliżej seniorów".

11 października seniorzy spotkali się z pisarką, podróżniczką i dziennikarką Barbarą Meder.

Najmłodsi czytelnicy naszej biblioteki przygotowali poetycko-satyryczny program artystyczny, który wywołał burzę oklasków i uśmiechy na twarzach naszych gości.

europejski_dzien_seniora