XIII Lubuski Tydzień Seniora - Bibliotekarz Lubuski

XIII Lubuski Tydzień Seniora

dzien_seniora14 października 2011 roku w Czytelni Ogólnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żaganiu odbyło się uroczyste spotkanie w ramach obchodów XIII Lubuskiego Tygodnia Seniora. Wizyta Seniorów w Bibliotece została zorganizowana w porozumieniu z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Przy słodkim poczęstunku goście z radością przyjęli prezent – niespodziankę, jakim była inscenizacja teatralna przygotowana przez grupę sześciolatków z Przedszkola nr 5 w Żaganiu. Wszystkich zachwyciła żywiołowa i bardzo naturalna gra małych aktorów. Dzieci nagrodzono oklaskami i słodkościami, natomiast panie, które również w tym dniu obchodziły Dzień Nauczyciela, przyjęły wyrazy uznania dla swojej pracy oraz życzenia. Po występach sześciolatków przyszedł czas na prezentację twórczości własnej uczestników uroczystości. Swoją poezję zaprezentowali regionalni poeci. Po imprezie wszyscy rozeszli się zadowoleni i w dobrych nastrojach.

Jako organizatorzy serdecznie dziękujemy Pani Joli i Pani Małgosi z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Żaganiu za wspaniałe przygotowanie dzieci i wspieranie działalności Biblioteki.

{gallery}2011/zagan/dzien_seniora{/gallery}