Warsztaty rękodzieła artystycznego w Bibliotece w Długiem - Bibliotekarz Lubuski

Warsztaty rękodzieła artystycznego w Bibliotece w Długiem

rekodzieloKolejną propozycją w ramach cyklu „Poznajemy region i okolice" skierowaną do dzieci były warsztaty rękodzieła artystycznego, które odbyły się w dniu 7.11.2011 r. w filii bibliotecznej w Długiem. Pod okiem ludowej artystki Marii Błaszczyk mieliśmy możliwość poznania ciekawych technik wykonywania wyrobów z siana i ozdabiania gotowych produktów. Następnie uczestnicy zajęć samodzielnie wykonywali własne prace i podpatrzone wzorce. Zabawy przy tym było co niemiara, a wykończone prace prezentowały się okazale. .Udział w warsztatach pozwolił dzieciom twórczo spędzić czas, a nabyte umiejętności będą przydatne w rozwijaniu zainteresowań.

Jadwiga Matoga, Anna Pawlak

{gallery}2011/dlugie/rekodzielo{/gallery}