Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Konkurs „75. Urodziny, czyli Lato z Pippi” - Bibliotekarz Lubuski

Konkurs „75. Urodziny, czyli Lato z Pippi”

wydawnictwoSzanowni Państwo,
w tym roku przypadają 75. urodziny Pippi Pończoszanki, uwielbianej przez nasze Wydawnictwo bohaterki, którą pokochało miliony czytelników na całym świecie.

Z tej okazji Wydawnictwo Jungoffska organizuje konkurs ogólnopolski pt. "75. Urodziny, czyli Lato z Pippi".

W załączeniu przekazuję zapowiadany przez nas zestaw dokumentów dot. konkursu "75 Urodziny, czyli Lato z Pippi". Zawiera on regulamin konkursu, załączniki do konkursu, opis i prezentację.

Uprzejmie prosimy o pomoc w promocji konkursu, tj. rozesłanie niniejszej informacji do potencjalnie zainteresowanych przystąpieniem w regionie placówek.
O tytuł Ambasadora Konkursu mogą ubiegać się biblioteki, domy kultury, organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkola, świetlice środowiskowe, kluby etc.
Konkurs ogłosimy 20.06.2020
Termin pierwszego etapu konkursu to 20.06.2020 - 21.09.2020
Konkurs może być realizowany online.
Zachęcamy do współpracy i przyłączenia się do konkursu.

W odpowiedzi na wyrażone zainteresowanie przystąpieniem do konkursu w charakterze Ambasadora Konkursu, prześlemy Porozumienie o Współpracy.

Wszelkie zapytania prosimy kierować pod niniejszy adres, tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz numer kom. +48 571 276 935

OPIS KONKURSU
REGULAMIN
ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINU

Z serdecznymi pozdrowieniami
Izabela Sarnocińska & Kamila Wujec
Wydawnictwo Jung-off-ska