Kawa z Dwiema Siostrami - o nowościach i zapowiedziach online - Bibliotekarz Lubuski

Kawa z Dwiema Siostrami - o nowościach i zapowiedziach online

image001Drodzy Państwo,
Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na kolejne spotkanie o NOWOŚCIACH I ZAPOWIEDZIACH – tym razem na drugą połowę roku. Opowiemy o planach wydawniczych, pokażemy niektóre ilustracje książek, które pojawią się do końca roku na bibliotecznych i księgarnianych półkach.

Spotkanie odbędzie się 15 lipca w środę o godz. 11, na platformie ZOOM. Bardzo proszę zgłaszać się mailowo, pisząc bezpośrednio do mnie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli w bibliotece jest więcej osób które będą uczestniczyły w spotkaniu z jednego komputera bardzo proszę o zgłoszenie przez jedną osobę i podanie imienia, nazwiska i maila wszystkich zgłaszanych osób.  Do tej pory odbyły się już cztery spotkania w wersji online, rozmawiałyśmy o naszych nowościach wiosennych, o książkach młodzieżowych, o klasycznej serii Mistrzowie Ilustracji oraz o książkach ekologicznych z naszego katalogu.

Wszystkie materiały zgromadziłyśmy dla Państwa na wspólnym dysku:

Można tam znaleźć nagrania z poprzednich spotkań, prezentacje oraz fragmenty książek i ważne linki 😊

W załączniku przesyłam również formularz do zamówień z rabatem 40%

W sprawie zamówień proszę pisać do mnie bezpośrednio, chętnie podpowiem, opowiem i doradzę.

fot.: Ilustracja pochodzi z książki „Wszyscy się liczą”

Pozdrawiamy serdecznie,

Kinga Kowalska i Małgorzata Gałysz-Wróbel