Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Z KSIĄŻKĄ NA LEŻAKU 2020 - Bibliotekarz Lubuski

Z KSIĄŻKĄ NA LEŻAKU 2020

HOL z książką na leżaku„Z książką na leżaku” - w ramach Lata Muz Wszelakich 2020

W czasie wakacji Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza na letni cykl spotkań autorskich z lubuskimi twórcami, prozaikami i poetami, którym czas epidemii koronawirusa uniemożliwił wcześniejszą prezentację ostatnich efektów pracy twórczej – powieści czy tomików poetyckich.

 

Wakacyjny czas sprzyja polowaniu na nowości czytelnicze, w wakacje mamy więcej czasu, by sięgać po książki, nadrabiać zaległości książkowe. Tym wakacyjnym cyklem w ramach lata Muz Wszelakich stwarzamy Państwu taką okazję!

Proponujemy w lipcu i w sierpniu, w tradycyjne czwartki, literackie spotkania, podczas których lubuscy twórcy, w cyklu Z książką na leżaku przedstawią swoje ostatnio wydane publikacje i opowiedzą o procesie ich powstawania. Będzie także możliwość nabycia książek.

Spotkania odbywać się będą w czwartki o godz. 18.00, hybrydowo, tzn. na żywo w sali im. Janusza Koniusza (do 50 osób) oraz online (na Facebooku Biblioteki).

2 lipca 2020 - Alfred Siatecki „Zaproszenie na śmierć”
9 lipca 2020 - Grzegorz Biszczanik „Nieznane twarze Zielonej Góry”
16 lipca 2020 - Czesław Sobkowiak „Powszednie niebo”
23 lipca 2020 - Halinka Bohuta-Stąpel „Szacun, Panie Jurandot! Ballady podwórkowe na wesoło"
30 lipca 2020 - Dariusz Kamys i Łukasz Pietsch „Hrabi. Duszkiem tak”
6 sierpnia 2020 - Andriej Kotin„Ścigać sny" – spotkanie z poetą i bardem
13 sierpnia 2020 - Piotr Bukartyk „Bukartyk. Fatalny przykład dla młodzieży”
20 sierpnia 2020 - Marcin Radwański „Kolekcjoner”
27 sierpnia 2020 - Robert Rudiak Monografia „Fenomen Michała Kaziowa"

UWAGA! Na spotkania na żywo obowiązują miejscówki. Rezerwacja: Dział Promocji i Organizacji Wydarzeń WiMBP, nr tel. 68 45 32 635 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc ograniczona – 50 miejsc! Spotkania odbywać się będą w czwartki o godz. 18.00, hybrydowo, tzn. na żywo w sali im. Janusza Koniusza (do 50 osób) oraz online (na Facebooku Biblioteki: https://www.facebook.com/biblioteka.norwida/).

Dział Promocji i Organizacji wydarzeń WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze