Dzieci i misie w Bibliotece w Siecieborzycach - Bibliotekarz Lubuski

Dzieci i misie w Bibliotece w Siecieborzycach

misFilia biblioteczna w Siecieborzycach i Oddział Przedszkolny przygotowały dla dzieci spotkanie z wielkim pluszowy misiem z okazji obchodzonego 25 listopada Dnia Pluszowego Misia. Impreza rozpoczęła się od pogadanki. Przedszkolaki poznały historię pluszowego misia. Na spotkanie dzieci przyniosły swoje ulubione misie, które przedstawiły swoim koleżankom i kolegom. Wysłuchały wiersza o różowym misiu, który też chce chodzić do przedszkola. Później wzięły udział w zabawach ruchowych, muzycznych i edukacyjnych, np. klasyfikacja misiów według jednej cechy, odpowiedź na pytanie „dlaczego kocham misia?". Na zakończenie maluchy wykonały portret misia z różnej wielkości kółek.

mis1

mis2