Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Przewodnik po darmowych i ciekawych aplikacjach - Bibliotekarz Lubuski

Przewodnik po darmowych i ciekawych aplikacjach

labib miesiace temat 2020 zaj.png.2020 01 14 14 47 16Zapraszamy do obejrzenia webinarium zrealizowanego 14 maja br. w ramach 12 miesięcy tematycznych z labib.pl. Webinarium dedykowane jest bibliotekarzom, animatorom kultury i wszystkim, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności cyfrowe.

 

Podczas spotkania rozmawialiśmy o darmowych narzędziach cyfrowych przydatnych w pracy bibliotekarzy, animatorów i innych pracowników instytucji kultury. Dokonaliśmy przeglądu aplikacji, które mogą urozmaicić zarówno aktywności stacjonarne jak i działania prowadzone online.

Opisy i tutoriale do wybranych narzędzi dostępne są TUTAJ.

Prowadząca:

Monika Schmeichel-Zarzeczna - ukończyła Akademię Liderów Kultury prowadzoną przez wrocławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Akademię Animatorów Stowarzyszenia „Klanza” oraz Szkołę Trenerów biznesu Akademii SET. Obecnie kierownik Filii nr 38 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie. W bibliotecznym świecie zajmuje się prowadzeniem działań wykorzystujących nowe technologie w edukacji, pisaniem projektów oraz wspieraniem rozwoju osób z różnych grup wiekowych. Członkini i ambasadorka Stowarzyszenia LABiB, ambasadorka EPALE e-platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie, trenerka w programie Lekcja:Enter.

 FILM INSTRUKTAŻOWY: https://youtu.be/Tw_0s3BM75I

 

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego