Klimat na czytanie w Małomicach - Bibliotekarz Lubuski

Klimat na czytanie w Małomicach

10Dnia 10.10.2020 roku odbyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek” pod hasłem „Klimat na Czytanie”. Biblioteka Publiczna w Małomicach oczywiście przyłączyła się do tego wydarzenia.

Tego dnia zaprosiliśmy naszych gości na godzinę 17:00 nad Zalew w Małomicach. Głównym punktem programu było ognisko, przy którym uczestnicy spotkania mogli upiec kiełbaski. Miłą atmosferę, podczas całego spotkania, zapewniła nam Pani Paulina Halec, która uprzyjemniała nam udział w „Nocy Bibliotek” swoim śpiewem i grą na gitarze.

Biblioteka nie zapomniała także o swoich najmłodszych uczestnikach. Dzieci miały okazję uczestniczyć w rozgrywkach sportowych oraz przy blasku ogniska wysłuchać pełnych grozy opowiadań (oczywiście dostosowanych do ich wieku ;)).

Wieczór zakończył się morsowaniem w chłodnej wodzie małomickiego Zalewu.

Biblioteka Publiczna w Małomicach