Internetowe Spotkania Autorskie Targów Książki Historycznej, 26-29 listopada 2020 r. - Bibliotekarz Lubuski

tkhJuż w najbliższy czwartek, 26 listopada o godz. 12.00, od ogłoszenia tegorocznych laureatów Nagrody Klio, rozpoczną się Internetowe Spotkania Autorskie Targów Książki Historycznej, które potrwają  do niedzieli 29 listopada. W imieniu Organizatorów zapraszamy na profil Targów Książki Historycznej na FB oraz stronę Fundacji Historia i Kultura.

Koniec listopada tradycyjnie kojarzy się z Targami Książki Historycznej w Warszawie. Od blisko 30 lat dla wielu osób to czas, którego nie potrafią sobie wyobrazić bez kontaktu z historią i twórcami książek o tej tematyce. Niestety w tym roku Targi nie mogą się odbyć w tradycyjnej, tak cenionej, formule. Właśnie dlatego w terminie od 26 do 29 listopada 2020 r., organizatorzy Targów - Porozumienie Wydawców Książki Historycznej oraz Fundacja Historia i Kultura - wraz z partnerami, proponują ciekawy i zróżnicowany program internetowych spotkań autorskich, podzielony na trzy bloki tematyczne.

Przez cztery dni, na profilach FB Targów Książki Historycznej i Fundacji Historia i Kultura, także na stronie internetowej i na kanale You Tube Fundacji zaproponujemy ok. 50 rozmów z autorami, w tym także spotkania na żywo. Wszystkie materiały dostępne będą dla zainteresowanych także po zakończeniu premierowych emisji.

Wśród gości znajdą się m.in.: Wojciech Brzeziński, prof. Arkadiusz Wagner, Zbigniew Hundert, prof. Piotr Majewski, red. Anna Saciuk-Gąsowska, dr Julia Wrede, prof. Jan Ostrowski, Weronika Szerle, Izabella Maliszewska, Hubert Jando i Aleksander Gosk, prof. Michał Kopczyński oraz Anne Applebaum (PRZEDPREMIEROWO), Marta Grzywacz, Sylwia Chutnik, Wojciech Bonowicz, prof. Grzegorz Kucharczyk i prof. Wiesław Jan Wysocki oraz Grzegorz Bębnik, Piotr Zychowicz i prof. Tomasz Kizwalter.

>>Program Internetowych Spotkań Autorskich TKH

Czytaj więcej na stronie Fundacji