Misja: Święta! Ho, ho, ho... - zapraszamy na webinarium - Bibliotekarz Lubuski

Misja: Święta! Ho, ho, ho... - zapraszamy na webinarium

Podczas spotkania poznacie świąteczne zasoby internetowe z elementami kodowania i programowania (np. dyktanda graficzne i puzzle świąteczne) oraz dowiecie się jak przeprowadzać z dziećmi zimowe eksperymenty.

Serdecznie zapraszamy!

Naszą ekspertką będzie Mariola Fik – bibliotekarka, edukatorka, nauczycielka w SP, trenerka i autorka materiałów edukacyjnych w projektach propagujących kreatywność i naukę programowania, trenerka Mistrzów Kodowania. Programuje, odkrywa i konstruuje z dziećmi i młodzieżą, współpracuje z Centralnym Domem Technologii w Warszawie. W 2018 znalazła się na liście 100 osób wyróżnionych za działalność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Serdecznie zapraszamy!

Webinarium organizujemy w ramach projektu "Misja: programowanie". Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

Biblioteki.org