Dotacje dla bibliotek - styczeń 2021 - Bibliotekarz Lubuski

Dotacje dla bibliotek - styczeń 2021

goodbooks logo1Dotacje dla bibliotek - styczeń 2021:

Niepodległa 2021

Termin składania wniosków: 18 stycznia 2021

Kwota dofinansowania: 10.000 - 100.000 zł i nieobligatoryjne 15% wkładu własnego!

Program może służyć m.in. dofinansowaniu projektów edukacyjno-animacyjnych takich jak warsztaty, gry terenowe, questy oraz wykłady, lekcje tematyczne, spacery tematyczne, spotkania, konkursy, wytyczenie i oznakowanie szlaków tematycznych i historycznych.

Ojczysty 2021

Termin składania wniosków: 11 stycznia 2021

Kwota dofinansowania: 10.000 - 75.000 zł i nieobligatoryjne 10% wkładu własnego!

W ramach programu można ubiegać się o dofinansowanie zadań, takich jak: warsztaty, gry, wystawy, festiwale, konkursy tematyczne, konferencje, audycje radiowe i telewizyjne, kampanie i akcje społeczne, a także tworzenie stron i portali internetowych promujących język, popularyzujących wiedzę o języku polskim, zawierających treści kształtujące kompetencje językowe i komunikacyjne.

EtnoPolska 2021

Termin składania wniosków: 18 stycznia 2021

Kwota dofinansowania: 10.000 - 150.000 zł i nieobligatoryjne 5% wkładu własnego!

Dofinansowanie można przeznaczyć na wszelkie działania popularyzujące żywe i zanikające zjawiska kultury ludowej oraz inicjatywy edukacyjne takie jak szkolenia, warsztaty i konferencje z zakresu edukacji regionalnej.

Sprawdź szczegóły

Patroni Roku 2021

Stanisław Lem, Cyprian Kamil Norwid, Krzysztof Kamil Baczyński, Tadeusz Różewicz, Kardynał Stefan Wyszyński oraz Konstytucja 3 Maja - poznaj osoby i wydarzenia, które uhonorowano jako patronów roku 2021!

Good Books