Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Nowe wydania książek z większą czcionką! - Bibliotekarz Lubuski

Nowe wydania książek z większą czcionką!

goodbooks logo1Drogie Bibliotekarki, Drodzy Bibliotekarze, początek nowego roku przyniósł dobre wieści. Jak informuje dystrybutor Azymut, do serii Wielkie Litery dołączają kolejni wydawcy z bestsellerowymi tytułami polskich i zagranicznych autorów.

 

Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą naszego partnera, która poszerzy księgozbiór bibliotek o potrzeby seniorów i słabowidzących czytelników. W specjalnym wydaniu książek z dużą czcionką jest dostępnych już ponad 100 tytułów!

Wielkie Litery

to nowe wydania książek z większą czcionką, które chronią wzrok i ułatwiają czytanie osobom słabowidzącym. Dzięki nowemu formatowi lektura Wielkich Liter jest wygodniejsza, a przejrzysty format nie nadwyręża wzroku czytelnika. Seria jest polecana osobom słabowidzącym i seniorom.

 

Nowe książki Wielkich Liter

Wielkie Litery

 

Kontakt dla bibliotek zainteresowanych serią: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

GoodBooks