Wznowienie otwartych seminariów Biblioteki Narodowej - Bibliotekarz Lubuski

Wznowienie otwartych seminariów Biblioteki Narodowej

1614602887Od 2 marca 2021 roku Biblioteka Narodowa zaprasza na Otwarte seminarium Biblioteki Narodowej – cykl spotkań, których celem jest prezentacja referatów i wyników badań prowadzonych przez jej pracowników, jak i innych specjalistów zajmujących się bibliotekami i książką.

Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 14.00 na platformie MS Teams.
Bardzo prosimy o zgłoszenie chęci udziału przed każdym seminarium pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W odpowiedzi odeślemy link do spotkania.

2 marca 2021
dr Maria M. Przeciszewska
Między perswazją a kontrolą. Rosyjskie biblioteki ludowe w guberni siedleckiej w świetle korespondencji urzędowej i raportów nauczycielskich (1887–1903)

9 marca 2021