TYDZIEŃ E-KSIĄŻKI W BIBLIOTECE NORWIDA POTRWA AŻ MIESIĄC! - Bibliotekarz Lubuski

TYDZIEŃ E-KSIĄŻKI W BIBLIOTECE NORWIDA POTRWA AŻ MIESIĄC!

PLAKAT nowy nowy malyW 2004 roku dzięki inicjatywie kanadyjskiej pisarki Rity Toews zaczęto promować e-czytelnictwo. W tym roku WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze przyłączyła się do obchodów Międzynarodowego Tygodnia E-książki. W Norwidzie będziemy promować e-czytelnictwo przez miesiąc.

Będzie się działo:

5 marca – Recenzja PocketBooka Touch Lux 5 – Góra Mediów.

8 marca – Jak używać PoketBook Touch Lux 5 film instruktażowy – Góra Mediów

4 – 25 marca – Filmowe shorty Szklanej Pułapki z cyklu #ZaletyPocketBooka, będą wyświetlane w każdy czwartek o godzinie 9.00.

15 marca – Wywiad z koordynatorem projektu #PocketBookwNorwidzie – Szklana Pułapka

17 marca – Czytelnia dramatu na PocketBookach – dramat Michała Zdunika ,,Szczegółowa teoria życia i umierania’’, czytają studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego – Lubuskie Laboratorium Książki.

23 marca – Prezentacja książki "Atlas rozmieszczenia motyli dziennych parków krajobrazowych województwa lubuskiego" z udziałem jednego z autorów, Krzysztofa Gajdy - na czytnikach PocketBook – Lubuskie Laboratorium Książki.

#PocketBookwNorwidzie #LegimiwNorwidzie

Projekt wspierają Legimi i PocketBook

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z atrakcjami e-tygodnia!