Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Konkurs Literacki im. E. Paukszty - Bibliotekarz Lubuski

Konkurs Literacki im. E. Paukszty

XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Eugeniusza Paukszty „Małe ojczyzny- pogranicze kultur i regionów”
Gminna Biblioteka Publiczna im. Eugeniusza Paukszty w Kargowej (woj. lubuskie),  Zarząd Oddziału Związku Literatów Polskich w Zielonej Górze, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, Stowarzyszenie Gmin Rzeczpospolitej Polskiej Region Kozła oraz  Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne w Poznaniu ogłaszają konkurs, który adresowany jest do wszystkich twórców profesjonalnych i nieprofesjonalnych, którzy zechcą podjąć interesujące wyzwanie literackie.
Celem konkursu jest pozyskanie wartościowych małych form prozatorskich, opisujących polską rzeczywistość inspirowaną twórczością Eugeniusza Paukszty.

Konkurs adresowany jest do młodzieży i do osób dorosłych (będzie rozpatrywany w dwóch kategoriach wiekowych). Każdy uczestnik może przysłać tylko jedną pracę

 
Prace literackie nigdzie niepublikowane- opowiadanie, nowela, esej o objętości do 10 stron formatu A4 w 3 egzemplarzach oraz nagrane na nośniku CD, opatrzone godłem należy przysłać do dnia 30 sierpnia 2012r. na adres:
Gminna Biblioteka Publiczna im. Eugeniusza Paukszty
ul. Browarna 7 66- 120 Kargowa

Z dopiskiem „Ogólnopolski Konkurs Literacki”

W zaklejonej kopercie, oznaczonej godłem, dołączyć swoje dane: nazwisko, imię, wiek, adres, telefon oraz oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych (dostępne na stronie www.biblioteka.kargowa.pl)

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród - 30 września 2012 r. w Gminnym Ośrodku Kultury im. Wilhelma Blanke w Kargowej. Prace zostaną nagrodzone pieniężnie. Nagrodzone i wyróżnione prace w miarę możliwości opublikowane zostaną na stronie internetowej (www.biblioteka.kargowa.pl)

Bliższe informacje pod numerem telefonu: 68 352 63 68.