Nowy profil Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im.Cypriana Norwida - Bibliotekarz Lubuski

Nowy profil Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im.Cypriana Norwida

FB Tu nas znajdziecieSzanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż nasz dotychczasowy profil od 19 marca 2021 przestaje istnieć.
Zachęcamy do odwiedzania oficjalnych profili Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze. Tam znajdą Państwo wszystkie bieżące informacje dotyczące naszej działalności.

Polecamy!

- Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze (@biblioteka.norwida)
- Filie Biblioteki Norwida w Zielonej Górze (@biblioteka.norwida.filie)
- Dziecięce Filie Biblioteki Norwida (@biblioteka.norwida.dzieci)