Bibliotekarz Roku 2011 - Bibliotekarz Lubuski

Bibliotekarz Roku 2011

altDo 20 czerwca trwa plebiscyt  na Bibliotekarza Roku. Lubuskim Bibliotekarzem Roku 2011 została Teresa Zawalna, starszy kustosz, dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów. Liczymy na Państwa aktywność w oddawaniu głosów za pośrednictwem portalu internetowego – www.sbp.pl, mając nadzieję, że zaszczytny tytuł Bibliotekarza Roku stanie się udziałem Teresy Zawalnej i wspólnym sukcesem lubuskiego srodowiska bibliotekarskiego. Więcej informacji na temat konkursu na stronie www.sbp.pl/konkursy/bibliotekarz_roku
Teresa Zawalna jest osobą wyróżniającą się pod względem aktywności i zaangażowania na rzecz rozwoju czytelnictwa, kształtowania pozytywnego wizerunku środowiska bibliotekarskiego oraz doskonalenia zawodowego bibliotekarzy. Jest osobą kreatywną, ambitną zawodowo, odznaczającą się silną wolą i otwartością na nowe wyzwania. Przywiązuje dużą wagę do spraw komputeryzacji zapewniając czytelnikom szybki dostęp do informacji. Jest doskonałym organizatorem, umiejętnie kieruje zespołem pracowników. altZnana i ceniona za doskonałą organizację imprez kulturalnych, integrujących lokalne środowisko i upowszechniających czytelnictwo wśród dzieci i dorosłych. Jej kultura osobista, takt, a także otwartość i serdeczność sprawiają, że jest bardzo lubiana w swoim środowisku. Zachęcamy do głosowania!

fot. K. Ligocki