Kolejna odsłona CZYTELNI DRAMATU - Bibliotekarz Lubuski

Kolejna odsłona CZYTELNI DRAMATU

Dramat„Ten dzień, w którym zdałem sobie sprawę, że nigdy nie będę Napoleonem, był w moim życiu chyba najważniejszym dniem. Potem zaczęła się już tylko wegetacja" - tak mówi bohater najnowszej CZYTELNI DRAMATU, na którą serdecznie Państwa zapraszamy!
Kolejna odsłona naszego cyklu pojawi się tym razem w ścisłym związku z postacią Patrona roku 2021 (jednego "z" patronów, bo mamy ich więcej), Tadeusza Różewicza.Oskarżany o bliżej nieokreślone zarzuty mężczyzna staje przed sądem, by "zeznać swoje życie".
- - -
Tekst dramatu czytać dla nas będzie Jerzy Kaczmarowski!
Pomysłodawca i gospodarz cyklu: dr Andrzej Buck
Koordynacja i przygotowanie cyklu: dr Janusz Łastowiecki
- - -
Lubuskie Laboratorium Książki GREENBOOK wraz z Wojewódzką i Miejską Biblioteką im. Cypriana Norwida zachęcają do spędzenia wieczoru ze znakomitą literaturą Tadeusza Różewicza!