Książki mają swoją historię! - Bibliotekarz Lubuski

Książki mają swoją historię!

Studia ofiarowane2Nakładem Wydawnictwa Naukowego i Edukacyjnego SBP ukazała się publikacja pod redakcją naukową prof. Jacka Puchalskiego Książki mają swoją historię. Studia ofiarowane Profesor Barbarze Bieńkowskiej.

Obszerny tom (ponad 800 stron) zawiera zbiór ciekawych artykułów z zakresu badań nad książką i prasą, a także bibliologii, kultury czytelniczej, typografii, dziejów książki  oraz innych mediów.

Materiały te stanowią kontynuację prac zapoczątkowanych przez prof. Barbarę Bieńkowską.

Zróżnicowane artykuły wybitnych autorów, jak i rozpiętość proponowanych zagadnień wzbudzą Państwa zainteresowanie, m.in. ukazują nowe perspektywy badawcze w naukach o komunikacji społecznej i mediach oraz naukach bibliologicznych.

Zapraszamy do lektury!

>> Kup teraz <<