Trzynasta edycja Forum Młodych Bibliotekarzy - Bibliotekarz Lubuski

Trzynasta edycja Forum Młodych Bibliotekarzy

13 fmb prelegenci pion fbDrodzy Młodzi Bibliotekarze!
Zapraszamy Was do uczestnictwa w wyjątkowej, trzynastej edycji Forum Młodych Bibliotekarzy. Odbędzie się ona online w dniach 15-17 września 2021 roku. Mimo, że spotkamy się zdalnie, to zadbamy abyście poczuli klimat Krakowa i Małopolski.

Gorąco zachęcamy do czynnego uczestnictwa w Forum, czekamy na zgłoszenia propozycji prelekcji i warsztatów od 1 do 30 kwietnia 2021 r. - chcemy posłuchać Waszych historii. Podzielcie się z nami tym, co dla Was ważne, pasjonujące, a także tym jak przetrwaliście ostatni rok.
Szczegółowe informacje dotyczące tematyki i zgłaszania uczestnictwa znajdziecie na naszej stronie https://13fmb.rajska.info/prelegenci/. Na Wasze zgłoszenia oraz wszelkie pytania czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

13. Forum Młodych Bibliotekarzy w Krakowie
#ChodźżeDoNas